Tylko z tobą   odcinek 36/166

2017-12-04
12:40
TVP 2

Turcja 2015  

Przedsiębiorca Yigit (Tolgahan Sayisma) doprowadza do wypadku samochodowego, w którym ciężko ranna zostaje jego żona Iclal (Safak Pekdemir). W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zapada w śpiączkę. Biznesmen, sądząc, że już nigdy nie odzyska żony, postanawia ułożyć sobie życie u boku innej. Niebawem prosi o rękę piękną Nur (Amine Gulse), zataja jednak istnienie Iclal. W dniu ślubu Yigit dostaje informację, że jego żona odzyskała przytomność... Elmas cudem przeżyła próbę samobójczą i przebywa w szpitalu. Yigit z Iclal, Nazan i Aytul uczestniczą w aukcji dobroczynnej. Kobieta kupuje zabytkowy samochód, który Kozan przeznaczył na licytację. Daje go w prezencie Yigitowi, czym wzbudza konsternację. Robi też scenę zazdrości, wylewając wodę na suknię eleganckiej pani, która próbuje porozmawiać z Yigitem. Firat proponuje pracę Nur, ale kobieta odmawia. Wieczorem wraca do domu pijany Cahit i robi karczemną awanturę, wyrzucając swoje frustracje przed Yigitem. Nur znów nie ma okazji, by wyznać Yigitowi swoją radosną tajemnicę.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Czas trwania: 45 min
Obsada: Tolgahan Sayisman jako Yigit Kozan, Amine Gulse jako Nur, Safak Pekdemir jako Iclal, Aysegül Günay jako Aytül, Yonca Cevher jako Nazan, Tugay Mercan jako Cahit, Hülya Gülsen Irmak jako Hafize, Ümit Yesin jako Tayyar, Tugçe Kumral jako Elmas, Ege Kökenli jako Yaren, Yagizkan Dikmen, Poyraz Bayramoglu jako Mert,
 

Poprzedni i następny program na kanale TVP 2.


<< 00:00 -

TVP 2
(czwartek) 00:0000:00 - >>

TVP 2
(czwartek) 00:00

Polecamy

     
TVN 7
2017-12-11
23:10
Star Trek - film sf
6 / 10
Kolejna opowieść o losach załogi USS Enterprise przenosi nas w czasy pierwszej misji Kirka i jego towarzyszy. Kapitana zastępuje Spock.
TVP Kultura
2017-12-11
9:00
Rasputin: Szalony zakonnik - dramat biograficzny
6 / 10
Życie Rasputina - rozpustnego mnicha, który dzięki hipnotyzującej osobowości stał się jedną z najpotężniejszych postaci Carskiej Rosji.
CBS Europa
2017-12-11
23:00
Twarda laska - komedia romantyczna
5 / 10
Darren, Wayne i J.D. przyjaźnią się od czasów szkoły średniej. Zagrożeniem dla łączącej ich więzi staje się nowa dziewczyna pierwszego z nich, zaborcza Judith (Amanda...